E-Ticaret Paketlerimiz de %20 İndirim!
Ulubağ Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı No : 287A/308 Şanlıurfa Teknokent

Hakkımızda

İnternetin ve sanal dünyanın her geçen zamanında değer kazandığı aşikardır. Değer kazanıp pazar piyasası büyüyen sanal camiada her gün Webicro olarak bizlerdee katkılar sağlayıp, gelişim elde ediyoruz. 2014 yılından bu yana büyük proje tasarlayıp proje kapsamında kalitemizden ödün vermemek amacıyla, en ufak ayrıntısına kadar tüm sistemlerimizi hazırlayıp internet ve yazılım sektörüne giriş sağladık. En önemli amacımız, büyüyen camiada dolandırıcılık ve güvensizliğin önüne geçmektir. Bizler için referans en önemli koşuldur. Webicro olarak en iyi hizmeti sağlayıp, en uyguna satışını yapıp, referans kazanmaktayız. 2014 yılı itibariyle proje alt yapımız sadece web yazılım ve programlama olarak faaliyete geçmiştir. Ekip üyelerimizin profesyonel bilgileriyle bu kapsamı genişleterek yazılım ve donanım hizmetini tamamen pazarlamaya açtık. Donanım içerisinde fiziksel olarak tüm hizmetleri sağlamakla beraberinde, yazılım içerisinde mobil, web uygulama vb. hizmetleride sağlamaktayız. Webicro olarak en önemli koşullarımız arasında güven kazanmakta yer almaktadır. Müşterimizin güveni ve sağlayacağı ek bir referans bizler için oldukça önemlidir. Tüm müşterilerimiz bizler için aynı değerdedir ve herhangi bir müşteri arasında ayrımcılık yapılmamaktadır.

Hedeflerimiz

Şanlıurfa'da ve tüm internet camiasında Webicro olarak hedefimiz, var olan ve var olacak olan müşterilerimize teknolojinin en güncel ve en iyi halini sunarak kaliteyi ve güveni yüksek tutarak yazılım sektöründe zirveye yerleşmek. Tabikide bu hedeflerimiz en büyük yardımcısı sizlersiniz.

Neden Biz?

Çok defa söylediğimiz gibi ve defalarca söyleyip çekinmeyeceğimiz gibi,
Biz müşteri odaklı çalışmaktayız. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Bir çok sektör arasından bizi tercih etmeniz özellikle güven ve kalite açısından en iyi tercih olacaktır. Özellikle web yazılım tarafından bizi tercih etmeniz tarafınız açısından büyük bir avantaj olacaktır. Nedeniyse Asp.Net alt yapısında güvenli hizmet sunmamızdır. Tamamıyla müşteriler için optimize edilmiş sistemlerimiz ve dilediğiniz gibi optimize edeceğiniz sistemlerimiz sayesinde, bizimle başlamanız sizleri bir adım öne getirecektir.